Šāvēji ar godalgām atgriežas no Latvijas kausa fināla

Nedēļas nogalē Daugavpils šāvēju komanda piedalījās Latvijas kausa noslēdzošajā posmā lietišķajā šaušanā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Komandu ieskaitē trīs vingrinājumos mūsu sportisti ieguva otrās vietas. Trešais un noslēdzošais etaps Daugavpils komandai bija sekmīgs, jo komandu ieskaitē trīs vingrinājumos tika iegūtas sudraba medaļas un arī individuālajā ieskaitē rezultāti bija labi.

Ātršaušanā ar kaujas ieročiem 31 komandas konkurencē daugavpilieši ieņēma otro vietu, pavisam nedaudz piekāpjoties uzvarētājiem. Individiuāli izcili nostartēja Andris Vagalis, kurš ieņēma pirmo vietu.

Lēnajā šaušanā ar kaujas ieroci (30 šāvieni) arīdzan Daugavpils ieņēma otro vietu 31 komandas konkurencē (individuāli piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku). Tikai par vienu punktu Daugavpili apsteidza Studentu bataljona komanda. Arta Vagale individuālajā ieskaitē ieguva otro vietu, otro reizi izpildot sporta meistares normatīvu.

Arī trešajā vingrinājumā šaušanā ar ieroci mūsu komandai otrā vieta, bet Andris Vagalis individuāli bija trešais.

Jāatzīmē, ka šajās sacensībās sporta meistara apliecību ieguva Eduards Puzo.