Ilūkstes novadā noslepkavoti divi cilvēki

foto mango
foto mango

5.augusta ap 5:30 Ilūkstes novadā, Prodes pagastā, ceļa posmā Aknīste-Subate tika atrasta automašīna LUAZ, kuras salonā atradās 1960.gadā dzimušās sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm - šautām brūcēm kakla un vēdera rajonā, bet netālu no automašīnas uz zemes bija atrasts vietējā iedzīvotāja, 1959.gadā dzimušā vīrieša līķis ar šautām brūcēm krūšu kurvī, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Uzsāktajā kriminālprocesā nekavējoties tika sākta izmeklēšana, veiktas visas neatliekamās izmeklēšanas darbības un meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā tajā pat dienā Kriminālpolicijas darbinieki, uz aizdomu pamata par šī sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, aizturēja 1986.gadā dzimušo vīrieti.

Turpinot izmeklēšanu policijas darbinieki atsavinājuši dažādus šaujamieročus, nozīmētas vairākas ekspertīzes. Aizturētais savu vainu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā atzīst. Pašreiz viņš atrodas īslaicīgas aizturēšanas vietā un tuvākajā laikā tiesa lems par drošības līdzekļa (apcietinājuma) piemērošanu.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu (pēc Krimināllikuma 118.panta - slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos).


Написать комментарий